Panieńskie, kawalerskie

KRĘGIELNIA KOMENTA

ul. Neptuna 16

www.kregielnialegnica.pl


KONIECZNIE POWOŁAJ SIĘ NA LEGNICKI PORTAL ŚLUBNY - JEST DUŻA SZANSA NA RABAT !
Drogie Panie, Szanowni Panowie serdecznie zapraszamy do Kręgielni Kometa. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. Do Waszej dyspozycji jest kilka niezależnych pomieszczeń, sala główna z kręgielnią oraz innymi atrakcjami. Na życzenie przygotowujemy także ciepłe posiłki.
Kręgle - dwutorowa kręgielnia wyposażona jest w elektroniczny system liczenia punktów i automatyczny powrót kul. Pozwala to na rozgrywanie różnego rodzaju turniejów i gier towarzyskich zarówno indywidualnych jak i grupowych. Wygodne loże pozwolą na miłe spędzanie chwil pomiędzy rzutami a przy-torowe stoliki.
Bilard - kącik bilardowy daje możliwość spokojnego spędzenia czasu na grze w bilard na 8 stopowym stole. Do wyboru mają Państwo różne długości kii, podpórki oraz kredę. Wygodne fotele i kanapy pozwolą na chwile relaksu i koncentracji pomiędzy grami.
Karaoke - serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów śpiewania na KARAOKE do KRĘGIELNI KOMETA!!! Startujemy w każdy czwartek od godz. 20. Dla śpiewających co godzinę losujemy piwko oraz dla pasjonatów śpiewania raz w miesiącu losujemy kręgle!!!
Dart - elektroniczne tarcze do gry w lotki pozwalają na rozgrywanie turniejów indywidualnych i drużynowych oraz trening celności.
KRĘGIELNIA KOMETA
ul.Neptuna 16
59-220 Legnica
tel. +48 514 030 650
e-mail: kometa@kometa.net.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
www.kregielnialegnica.pl